Rozmanitá podzimní móda

kardigansukně

A je tady podzim! Toto roční období sebou přináší typické podzimní, sychravé plískanice a šedivou barvu oblohy, ale i krásné babí léto a nekonečnou barevnost stromů i celé přírody kolem nás. A stejně jako je nepředvídatelný a barevně rozmanitý tento podzimní čas, by měl být rozmanitý i dámský šatník. Vždyť kdy jindy v ulicích uvidíte outfit v podobě sukně s halenkou doplněný hřejivým kardiganem? Nebo naopak kalhoty s trikem a lehkou bundičkou do pasu? No přeci právě v těchto nevyzpytatelných a proměnlivých podzimních dnech.

A pokud nepatříte k ženám, které se v teplém, ale šedivém počasí zahalí do tmavých nevýrazných barev, tak Vás jistě potěší nabídka široké škály barev, kterou nabízí třeba ležérní saka, dámské šaty s délkou nad kolena či tuniky.

Naopak v chladných dnech, kdy se matka příroda nebude chtít umoudřit a ani se nad námi neslituje, Vás zahřeje delší, teplejší mikina nebo prošívaná vestička.

Stejně jako je barevný podzim, je zajímavá dámská móda, která se v tomto čase nosí. Nabídka je opravdu bohatá, a to nejen barevně, ale i střihově a materiálově. Pro teplejší dny pozdního babího léta se nabízí výběr z lehčích, tenčích materiálů, naopak pro chladné a sychravé podzimní dny je připraven výběr z teplejších, hrubších materiálů.

Oblékněte se do barev stejně jako podzimní krajina a Váš všední den bude nevšední.

sako                                                                                        vesta