Co Vám sděluje symbol květinky?

paletka_3Pro snazší a přehlednější nakupování na našem e-shopu jsme modely, které jsou nabízeny ve více jak pěti barevných odstínech, sloučili vždy do jedné položky. A abyste věděli, který model je nabízený ve více barvách, tak jsme úvodní fotku každé takové položky označili symbolem barevné květinky.                                                                             

Po otevření daného typu oděvu si zvolíte požadovanou barvu i velikost v parametrech produktu, kde po zvolení obou parametrů se Vám hlavní obrázek přebarví na Vámi zvolenou barvu a navíc se dozvíte i dostupnost Vámi vybraného oděvu.

Pokud narazíte na oblečení, kde symbol barevné květinky nebude, znamená to, že je toto oblečení nabízeno v méně jak pěti barvách, kde každou dostupnou barvu naleznete jako samostatný produkt.

A jak jednoduše zjistit, zda oblečení, které se Vám líbí a nemá symbol květinky, je pouze v jedné barvě nebo třeba ve čtyřech barvách? To je také velice snadné. Dejme tomu, že narazíte na volné šaty s dlouhým rukávem Beáta – černé, které se Vám líbí svým střihem, ale černá barva se Vám nehodí. V tomto případě stačí jméno šatů, tedy Beáta, vepsat do políčka určeného pro hledání výrazů a kliknout na „Hledat“ a zrychlené vyhledávání Vám ukáže, že šaty Beáta jsou kromě černé, nabízeny ještě v barvě granátové, chrpě a červené.

A pokud vyloženě hledáte určitou barvu, například červenou, tak stačí v dané kategorii dámského oblečení využít filtr barev, kde zvolíte červenou a v nabídce se Vám automaticky zobrazí veškeré oblečení, například dámské šaty, které jsou nabízené v červené barvě. Díky použití filtru jednoduše, bez rozkliknutí produktu zjistíte, že dámské šaty, které jsou sice na hlavním obrázku zelené, jsou dostupné i v červené barvě.

Veškeré filtry vždy naleznete v každé kategorii v horní části, těsně nad výčtem samostatných produktů. Skrývají se pod úzkou lištou s nápisem „Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců“ (viz.: obrázek Filtry níže), kde po kliknutí na tuto lištu, se Vám zobrazí veškeré filtry, které Vám usnadní vyhledávání samostatného oblečení.

Filtry:

filtry