Dámská sáčka a blejzry jsou pro teplé roční období jako stvořené

Venku se pomalinku probouzí příroda, rozkvétají květiny, pučí stromy, poletují včelky, prozpěvují ptáčci a stále častěji nás v průběhu dne hřejí jemné sluneční paprsky a příjemné jarní teploty. V tomto období automaticky každý z nás začíná měnit i svůj šatník. Zimní oblečení uložíme v zadní části skříně, jelikož volné místo v popředí skříně bude nyní patřit jarnímu a letnímu outfitu.

A právě v tomto období, by ve Vaší skříni mělo mít své místo i dámské sako nebo blejzr. Díky dnešním modním stylům, bohaté nabídce pestrých barev a rozmanitých střihů, už dávno neplatí, že se sako řadí jen do elegantní módy a tudíž musí být nutně součástí společenského oděvu nebo kostýmku, určeného výhradně pro společenské události.

Dámská saka a blejzry mohou působit i velmi ležérně, stačí je jen vhodně zkombinovat s tričkem či topem, džínami a teniskami a můžete vyrazit do ulic na nákupy, do parku na procházku nebo do kavárny na kafíčko s přáteli.

A že ještě tento skvělý módní kousek v šatníku nemáte? Napravit to můžete hned. Vyberte si barevné dámské sáčko se zapínáním nebo bez a přesvědčte se, že se Váš jarní outfit bez tohoto praktického kousku oblečení neobejde.

   Marika                     Scarlett                                 Kordélie