Zachumlejte se do dámského kabátu

kabát LeaAť už fouká studený podzimní vítr nebo je zima jako když praští, neměl by ve Vaší skříni chybět teplý dámský kabát. K velice oblíbeným patří na dotek příjemné, ale přitom hrubé a hřejivé kabáty, jako jsou například semišové či kožešinkové kabáty, které nejen zahřejí, ale doladí Váš celkový outfit například při nadcházející plesové sezóně.

Samozřejmě ale nejsou kabáty určeny jen jako svršek přes společenský oděv. Díky své délce, která kabát Graciamůže být těsně pod zadek, do půli stehen nebo až ke kolenům, jsou skvělé právě v chladném počasí i k běžnému každodennímu nošení do práce či do města. Místo klasické bundy, která sahá většinou jen do pasu nebo lehce přes zadek budete mít díky delšímu kabátu chráněna záda i stehna a sychravá až vlezlá zima se k Vám jen tak nedostane.

K letošním módním trendům patří kabáty s velkým límcem nebo nápaditými klopami. Opomenout bychom neměli ani různé typy zapínání dámských kabátů, tedy na knoflíky, zip, pásek či sponu a také bohatou paletu barev, kterou dámské kabáty nabízí.

                                                                          kabát Anita