Když nemůže hřát sluníčko, musí hřát měkoučký dámský svetr

svetr - pulovr PatriciaVenku je zima a sychravo. Sluníčko na oblohu vykoukne jen velice zřídka, a tak jeho hřejivé sluneční paprsky musí nahradit měkoučké, na dotek příjemné a teploučké oblečení v podobě dámského svetru.

Jedná se o velmi praktický a zároveň módní kousek, který zajisté nechybí v žádném dámském šatníku. Dámské svetry mají mnoho podob. Mohou se zapínat na knoflíky nebo je obléknete jen tak přes hlavu. Bohatou nabídku tvoří i svetry bez zapínání, které jsou také označovány jako kardigany. Dámské svetry a pulovry jsou rozmanité i svými střihy. Stále častěji se objevují, kromě svetrů klasických střihů, i ty nesouměrné nebo chceme-li asymetrické dámské svetry, které ovšem vypadají velmi nápaditě a nenuceně.

Nejednu ženu jistě také potěší výběr z nemalé palety barev dámských svetrů, ale především i výběr z různých délek, které mohou být do pasu, pod zadek nebo až ke kolenům. Nechejte se v tomto chladném počasí zahřát dámským svetrem, který Vám padne a navíc bude z jemného a příjemného materiálu.

 

svetřík Zorka            svetr-kardigan Eleonora