Dámská košile – elegance i ležérnost v jednom

Nevěříte? Opravdu je to tak. Košile vypadá skvěle v každém módním stylu. Dá se kombinovat s kalhotami i sukní, skvěle doplní kostýmek. Nespoutaně a rozevlátě působí, když ji rozepnutou obléknete jen tak přes tílko. Nebo ji přehoďte přes jednoduchý top, ve spodní části svažte do uzlíku, doplňte úzkými džínami a teniskami a jednoduchý ležérní outfit je na světě.

Dámské košile nabízí výběr z rozmanité škály barev a střihů. Mohou být jednobarevné, ale také je mohou zdobit různé vzory či motivy. Košile už dávno není jen nudný kousek oděvu, který musí nutně působit upjatě. Některým netradičním modelům dodávají na jedinečnosti zajímavé doplňky, jako jsou různé stuhy, volánky nebo mašličky.
Velice zajímavě a neotřele působí dámské košile, na kterých je aplikována imitace pánské kravaty zjemněná malými mašličkami.
                                                             košile britany 1

U dámských košilí je také možné volit z různých délek rukávů nebo naopak nalezneme i košile, které jsou úplně bez rukávu, díky čemuž je můžeme obléci jak v chladném zimním období, tak také v parném létě.

Ještě stále pochybujete o jejich univerzálnosti a jedinečnosti? Tak si prohlédněte naši nabídku dámských košilí a přesvědčte se.

                    košile laura 1                                       košile kolibřík 1