Dámská pelerína Luiza – netradiční kousek pro Vás!

Co si vlastně pod pojmem pelerína máme představit? Dříve se toto označení používalo pro jakýsi plášť, který byl pelerína tmavábez rukávů, překrýval ramena, většinou byl upevněný jen kolem krku a svou délkou sahal buď k loktům nebo naopak až pod zadek. V dnešní době má tento módní kousek mnoho podob. Samozřejmě peleríně zůstává i nadále zachován původní vzhled, tedy podoba jakéhosi pláště či přehozu, kde ale na druhou stranu jsou dnes peleríny šity také například ve stylu připomínajícím kabátek.

My bychom Vám v tomto článku rádi představili a přiblížili dámskou pelerínu Luiza, která v sobě snoubí hned několik módních stylů a typů oblečení. Je možné ji zkombinovat se sportovní, ale i elegantní módou.

Pokud dámskou pelerínu Luiza necháte volně rozepnutou, může vzhledově suplovat kardigan, pokud ji naopak zapnete, z přední strany bude vypadat jako velice netradiční mikina, naopak ze zadní strany, díky prodloužení pod zadek a zdánlivému vypasování, připomíná dámský kabátek. Zapínání peleríny Luiza je velice jednoduché, je řešeno formou zavinování, kde pro zapnutí jsou určeny dva cvočky, které se nachází na ramenou.

Dámská pelerína Luiza je nabízena ve třech odstínech šedé. Je ušita z hřejivého a na dotek velice příjemného materiálu, díky kterému je vhodná především pro období jara a podzimu.

pelerína světlá                         pelerína rozepnutá                       pelerína ze zadu